ONTIPTV Asla Bayi değildir. Tamamen kendi altyapısını ve sistemlerini kullanan, IPTV’ci değil IPTV PLATFORMU,dur. Siz değerli kullanıcılarımız ve müşterilerimize en iyiyi, en kaliteli şekilde ulaştırmak için 7/24 çalışıyor ve içeriğimizi günlük güncelliyoruz.

ONTIPTV üyeliğiniz 1 kişilik ise aynı anda farklı cihazlarda maalesef açamazsınız. Ancak Yan oda alarak veya satın alırken çoklu paketler alarak üyeliğinizi aktif ettirirseniz aynı anda üyelik sayınız kadar farklı cihazlarda açabilirsiniz.

ONTIPTV üyeliğiniz örneğin 2 kişilik ise aynı anda sadece 2 cihazda açabilirsiniz. 1 Cihazda Spor kanalı izlenirken, diğer cihazda ise Sinema veya herhangi farklı bir kanal izleyebilirsiniz. Bu sayıyı yan oda paketi alarak arttırabilirsiniz.

ONTIPTV’de mevcut kullanıcılarına sağladığı farklı kampanyalar mevcuttur. Bunlar ise Referanslı satışlarda +1 Ay hediye kampanyası ve mevcut üyelerimizin süre uzatmalarında +1 Ay hediye kampanyasıdır.

IPTV (Internet Protokol Televizyonu), dijital televizyon servislerinin İnternet Protokolü kullanılarak internette yayınlandığı bir sistemdir. Video kanalları ve programları, geleneksel kablo ya da yayın biçimleri üzerinden gönderilmek yerine geniş bantlı bir bağlantı yoluyla televizyona gönderilir. Video akışları, bir seri internet protokolü paketine dönüştürülür ve daha sonra kamuya açık internet araçları vasıtasıyla yürütülür ve bu araçlar, bir set üstü kutu ve hizmet için bir abone olmakla herkes tarafından alınabilir.

IPTV, TV sıkıştırma teknolojisini ve BT veri teknolojisini, internet üzerinden sürekli bir veri akışı olarak TV ve video akışına birleştirir. DSL hattına bağlı bir setup box’a hizmet IP TV servis sağlayıcısı tarafından sağlanmaktadır. Bilgisayarlar kutulara ihtiyaç yoktur. Ulusal çağrı merkezinden yerel ofislere aynı anda çok noktaya yayın yapan yüzlerce kanal var. Ancak kablo sistemlerinin aksine, DSL hatlarının bant genişliği kablolardan çok daha az olduğundan, aynı anda sadece birkaç kanal gönderilir. Bir kullanıcı, kutusunda kanal değiştirdiğinde, sadece bir kablo sistemi gibi diğer kanala uyum sağlamaz. Bunun yerine, IP Grup Üyelik Protokolü’nü (IGMP) kullanarak kutu yeni bir kanal istiyor yerel ofis talebi aldığında, önce kullanıcının yeni kanala erişme izni olup olmadığını denetler ve ardından yönlendiricilere belirli kullanıcıyı kanalın dağıtım listesine eklemesine yönlendirir. Belirli bir kullanıcı için benzersiz bir akış gerektiren Multicast teknolojisi, Video on demand (VoD) hizmetlerini desteklemez. VoD servislerini desteklemek için, belirli bir kullanıcıyı hedefleyen unicast(tek noktaya) yayın akışını üretmelidir. Gerçek Zamanlı Akış Protokolü (RTSP) ile kontrol edilen tek noktaya yayın akışı, televizyon programları üzerinde bir DVD tarzı kontrol sağlar ve izledikleri programları durdurup oynatabilir.

IPTV Dağıtım ağı olarak kullanılabilen ağ, IPTV içeriğini sunmak için son kullanıcılara yeterli bant genişliği ve kaliteli hizmet sunmalıdır. Genellikle IPTV dağıtımı için kullanılan ağlar, Fiber To The Home (FTTH / FTTx), Ethernet Pasif Optik Ağlar (PON) veya bir Ethernet ağı Sinyal aktarımı için Dijital Abone Hattıdır. (DSL).

IPTV servisimiz Windows Veya MAC PC , Android cihazlar( android telefon, tablet, Adnroid STB), IOS cihazlar( iphone, ipad, Apple TV) MAG250, MAG254, Kodi IPTV veya STB emülatöründe izlenebilmektedir.

Herhangi bir yüksek hızda internet DSL, ISDN, KABLO, WI-FI ve Uydu geniş bant bağlantıları yeterli olacaktır. Fakat Full HD yayınları sağlıklı izlemek için 16 Mbit hıza ihtiyacınız olacak.

Kredi Kartı / Banka kartınız veya Ön Ödemeli kartlar ile satın alabilirsiniz. PayPal, westernunion, skrill.com gibi çeşitli ödeme yöntemlerini destekliyoruz bunun için bize ayrıca ulaşmalısınız

Aboneliğiniz için ödeme yaptıysanız Bizimle Canlı Destek üzerinden hemen iletişime geçtiğiniz taktirde, Üyeliğinizi Aktif edip Teslim Etmemiz en çok 5-20 dakika sürer.

ONTIPTV Prensip olarak asla müşterilerinin veya bayilerimizin kişisel bilgilerini üçüncü kişilere açıklamaz.

Bize hangi paketleri (kanalları değil) istediğinizi söylerseniz bunları aboneliğinizden kaldırabiliriz veya http://webplay.me adresinden kullanıcı adınız ve şifreniz ile Sizlerde ekleyebilir veya kaldırabilir, Kanal kategori sıralamanızı değiştirebilirsiniz.

Evet, Ayni anda olmamak şartıyla kullanabilirsiniz.

Evet izleyebilirsiniz. Bazı IPTV servercılar gibi sizi ülke olarak bağlı bırakmıyoruz. Bahsettiğimiz kurallar içerisinde kullandığınızda herhangi bir problemle karşılaşmazsınız

Türkiye, Almanya kanalları başta olmak üzere, Spor kanallarımızda kendimize ait ve Lokal yayınlarımızdır. Yayınlarımızın her zaman başındayız ve herhangi bir durumda anında müdahale ediyoruz.

VOD ve DİZİ arşivimiz günlük olarak güncellenmekte ve en yeni film, diziler anında eklenerek kullanıcılarımızın listelerine tanımlanıyor. Özel Whatsapp gruplarımız aracılığı ile Talepleri değerlendiriyor ve listemize talep edilen Film ve Dizileri anında ekliyoruz.

Türkiye ve Almanya kanallarımızda en fazla izlenen kanallarımıza SD-HD-FHD-HEVC yayın kalitelerimiz vardır ve Yayınlarımız Lokal olduğu için anında müdahale ediyoruz.

IPTV gelen olarak illegal bir yayın olduğu için kapanmama güvencesi vermemiz tamamen Siz Değerli Kullanıcılarımız ve Müşterilerimizi kandırmamız demektir. Ancak son yaşanan olaylardan ders çıkartarak Panelimizi ve Sunucularımızı daha sağlıklı ve güvenlikli yaparak yolumuza tam bağımsız devam etmek için büyük bir yol katettik. Müşterilerimize ve Kullanıcılarımıza her zaman yaptığımız uyarımız; Lütfen Kesinlikle donmaz ve Kesinlikle Kapanmaz sözlerine kanmayınız.

Paketinizi seçip satın alımınızı yaptıktan sonra Anında Kurulum desteğimiz ile 5-20dk içerisinde istediğiniz cihaza kurulum yapabiliriz.

Yukarı Çık
Open chat
Biz Buradayız!