Eylül 11, 20190

Aman Reis Duymasın

Aman Reis DuymasınDirector: Onur TanImdb:   6.4 "Aman Reis Duymasın" filmi, yeraltı mafya camiasının çıktığı bir tatili konu ediniyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden tanıdığımız karakterler, tatil için gittikleri yere adımlarını atar atmaz inanılmaz olaylarla karşılaşırlar. Ancak bu onları yıldırmaz ve tatillerine devam ederler. Alışkın oldukları büyük şehrin atmosferinden eser burada yoktur. Küçük bir kasaba olan tatil merkezinde başlarına gelmeyen kalmayacaktır. En büyük korkuları ise liderleri Hızır Çakırbeyli'nin bu olanları duyacak olmasıdır. 14 Aralık 2019 1s 40dk Aile Oyuncular: Ozan Akbaba: İlyas Çakırbeyli, Mustafa Üstündağ: Boran Kayalı. Savaş Özdemir: Tipi/Murat İspirli, Sevinç Gürşen Kıranlı:  Hatice Kalkandere, Hakan Karsak: Enişte/Temel Kalkandere, Emir Benderlioğlu: Behzat Façalı, Ceren Benderlioğlu: Ömür Çakırbeyli, Sevil Aki: Emine İspirli, Tevfik Erman Kutlu: Tekin Kutlu, Ömer Kurt: Zafer, Bekir Çiçekdemir: Hüsnü, Sabahattin Yakut: Korhan, Berna Üçkaleler: Sibel, Ezgi Esma Kürklü:Gamze Fragman: Galeri:
Eylül 11, 20190

Kırk Yalan

Kırk YalanDirector: Hamdi AlkanImdb:   6,7 Hamdi Alkan'ın yönettiği Kırk Yalan, evleneceği için mesut olan Sadık'ın, bir anda kontrolden çıkan düğün öncesi kutlamasında olanları konu ediniyor. Sadık, Halime’nin babasını ikna etmiştir ve sonunda sevdiği kızla evlenebilecektir. Sadık’ın çocukluk arkadaşları kutlama için düğünden önce Pınarhisar’a gelirler ve kına gecesi buluşup kendi aralarında bir kutlama yapmaya karar verirler. Masadakiler mezeleri beğenmeyince Tahsin arkadaşlarına Afrika armudu marulayı ikram eder. Marula meyvesini yiyen herkes hayatlarının en kötü ve en komik sarhoşluğunu yaşarlar. Bundan sonra Pınarhisar’da hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. 21 Aralık 2019 1s 37dk Aile Oyuncular: Oguzhan Ugur, Timur Acar, Ferdi Sancar, Berat Yenilmez, Hakan Meriçliler, Ceren Tasci, Zeynep Alkan, Melis Sabah, Hasan Ataberk Dogan, Sinan Bengier Fragman: Galeri:
Eylül 11, 20190

9 Kere Leyla

9 Kere LeylaDirector: Ezel AkayImdb:   7.3 Özet: Leyla ve Adem'in yıllardır mutlu giden bir evliliği vardır. Ancak bir süre sonra evllilikleri bir çıkmaza girer. Onların evliliklerindeki heyecan artık yok olmuştur ve Adem kalbinin yeniden atmasına neden olan bir sevdaya düşer. Bu dönemde karşısına çıkan Nergis adındaki kadına aşık olan Adem, Nergis'ten başka kimseyi düşünemez olur. Ancak Adem'in aklını başından alan Nergis'in kurduğu tek kişilik dünyadan başka bir hayata geçmeye niyeti yoktur. 04.12.2020 1s 52dk Aile Oyuncular: Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Elçin Sangu, Fırat Tanış, Alican Yücesoy, Emre Kıvılcım, Hakan Eke, İhsan Ceylan, Bimen Zartar Official trailer: Galeri:
Eylül 11, 20190

Noel Hediyesi Bombardımanı

Noel Hediyesi BombardımanıDirector: Martin WoodImdb:   7.1 Titiz bir kongre çalışanı olan Erica Miller terfi almak için elinden geleni yapar. Genç kadın patronunu isteği üzerine Noel dönemi Pasifik’e seyahat etmek zorunda kalır. Erica, burada Amerikan Hava Kuvvetleri üssünü kapatma kararını destekleyecek kanıtlar aramaktadır. Ancak bu karar tropik bölgenin Noel geleneğin yok olmasına neden olacaktır. Araştırma yaparken iyi kalpli bir Hava Kuvvetleri pilotu olan Andrew Jantz ile tanışır. Erica, Andrew ile zaman geçirdikçe ve onun yaptıklarının gördükçe görevini sorgulamaya başlar. 2020 1s 35dk Aile Oyuncular: Alexander Ludwig, Kat Graham, Virginia Madsen Fragman: Galeri:
Eylül 11, 20190

The Christmas Chronicles: İkinci Kısım

The Christmas Chronicles: İkinci KısımDirector: Chris ColumbusImdb:   6.5 Kardeş olan Kate ve Teddy’nin Noel’i kurtarmalarının üzerinden sadece iki yıl geçmiştir. Ancak bu sürede birçok şey değişir. Noel’i annesinin yeni erkek arkadaşı ve onun oğlu Jack ile birlikte Cancun’da geçirmek zorunda kalan Kate, bu durumdan pek de mutlu değildir. Ailesinin yeni halini kabullenemeyen Kate, çareyi kaçmakta bulur. Ancak Kuzey Kutbu’nu yok edip Noel’i sonsuza dek bitirmeye karar veren Belsnickel adlı bir baş belasının ortaya çıkması işleri değiştirir. Bu durum üzerine Kate ve Jack, Noel Baba'yla ile birlikte kendilerini zorlu bir maceranın içinde bulur. 2020 1s 52dak Aksiyon Oyuncular: Kurt Russell, Judah Lewis, Darby Camp Fragman: Galeri
Yukarı Çık
Open chat
Biz Buradayız!