Lütfen Okuyunuz!

ONTGO Platformunun kalitesini otomatik test alarak 3 Saat boyunca deneyimlemek için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz. Lütfen açıklamaları dikkatlice okuyunuz. (Kurulum talimatları ve kullanıcı bilgilerinizin tamamı mail adresinize iletilmektedir.)

Önemli Bilgilendirme!

Test linki alan kullanıcılarımızın kullanıcı isimlerini Argo ve anlamsız yapmamaları, yaptığı taktirde test linkinin anında silineceğini bildirmek isteriz. Onay kodu için öncelikle “Spam Klasörünüzü” kontrol etmenizde fayda vardır ve test aldıktan sonra da bütün bilgileriniz ve kurulum talimatlarınız mail adresinize gönderilmektedir.

Lütfen Okuyunuz!

Kullanıcı Adı kısmında lütfen ONTGO’yu test etmek için belirlediğiniz kullanıcı adınızı yazınız. Kullanıcı adınız platformu beğenmeniz ve satın almanız durumunda kalıcı olacak ve sürekli kullanıcı adınız olacaktır.

Not: Kullanıcı adınızı oluştururken lütfen Türkçe karakter, sembol ve boşluk kullanmayınız. (ü-i-ç-ö-ş-ğ-ı-,-;-&-%-)

Ülke seçimi kısmında lütfen ONTGO’yu test edeceğiniz ve ikamet ettiğiniz ülkeyi seçiniz. Türkiye’de test edecekseniz Türkiye’yi seçmelisiniz. Almanya’da test edecekseniz Almanya’yı seçmelisiniz. Aksi halde almış olduğunuz test aktif olmayacak ve kanallar açılmayacaktır.

Paket seçimi kısmında lütfen ONTGO’yu test edeceğiniz listede +18 (Adult) kanalları isteyip istemediğinizi belirtiniz.

Cihaz seçimi kısmında lütfen ONTGO’yu test edeceğiniz cihazı veya liste uzantısınız seçiniz.

Bunlar;
M3U : Bilgisayar, Telefon, Smart TV, Tablet, TV Box, Apple TV gibi m3u linkini doğrudan veya linkte bulunan URL, Kullanıcı Adı, Şifre kısımlarını girerek test edeceğiniz kısımdır.
MAG : MAG BOX Cihazına sahipseniz bu kısmı seçmelisiniz. Portal Adresimiz : http://testus.me:8080/c
ENIGMA : ENIGMA işletim sistemine ait ENIGMA BOX Cihazına sahipseniz bu kısmı seçmelisiniz.

Test talebi oluşturduğunuzda mail adresinize bütün bilgileriniz ve kurulum talimatları ile örnek uygulamalar gelmektedir. Mail adresinizde Gelen Klasörünü veya Spam Klasörünü kontrol edebilirsiniz.

Keyifli Seyirler'
Yukarı Çık
Open chat
Biz Buradayız!